Lt   |   En   |   Ru

Atsisveikinimo proga – Renaldo Malycho paroda Prezidentūroje

     


    FOTOGALERIJA


    Apie galeriją


    Tauragės fotografijos istorija


    Klubas


    Nuorodos

Prisijunk prie mūsų Facebook'e

 

Bendraudamas su žurnalistais Prezidentas prisipažino, kad penkerių metų kadencija nebuvo rožėmis klota. Buvo ir karčių valandų. Per penkerius kadencijos metus Valdas Adamkus daug dėmesio skyrė užsienio politikai ir kiek mažiau vidaus reikalams. Valstybės vadovas 2004–2009 metais į užsienį vyko 135 kartus, į įvairius Lietuvos miestus, rajonus ar apskritis – 108 kartus. Šias keliones, diplomatinius susitikimus, Prezidento visuomeninę veiklą nuolatos stebėjo, vertino ir komentavo respublikinių ir regioninių leidinių bei televizijų žurnalistai. Per savo kadenciją Prezidentas davė 300 interviu vietos ir užsienio žurnalistams.

Parodoje eksponuojamos 42 Renaldo Malycho fotografijos. Beje, dalį jų tauragiškiai matė Tauragės fotogalerijoje veikusioje parodoje Tauragės miesto 500 metų jubiliejaus proga. Fotografuoti prezidentą R.Malychas pradėjo 2005 metais. Parodos idėja autoriui kilo po vizito į Azerbaidžaną, iš kur fotografas parsivežė šūsnį neblogų kadrų. Po to – kelionės į Ispaniją, Gruziją, Rumuniją, Armėniją, Turkiją, Šveicariją, Švediją, Čekiją. Kiekvienoje kelionėje pavykdavo užfiksuoti, pastebėti, atrasti originalių akimirkų. Kaip rašoma parodos anotacijoje: „Žvelgdamas į Renaldo Malycho fotografijų ciklą, skirtą Prezidento Valdo Adamkaus buvimo ženklams, matai ne tik jo aplankytas šalis, diplomatinius susitikimus, bet regi tose šalyse sutiktus rūpesčius, žmones ir matai jo Didenybę Laiką, sustojusį prie jo Ekscelencijos Prezidento“.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė fotografų klubo „Fotojūra“ prezidentas Romualdas Vaitkus, dalyvavęs parodos atidaryme, tokio lygio paroda – puikus autoriaus galimybių įvertinimas, suteikiantis tvirtas pozicijas tolimesniems kūrybiniams ieškojimams.

 

 EUGENIJUS SKIPITIS „Tauragės kurjeris“

 

    Klubo nariai

   

    Ingrida Mockutė - Pocienė

    Greta Medelienė

    Sigita Flaksienė

    Benjaminas Pocius

    Eugenijus Kavaliauskas

    Sigitas Kancevyčius

    Remigijus Remeikis

    Rolandas Žalgevičius

    Romualdas Vaitkus

    Renaldas Malychas

    Vaidas Bičkus

    Vytautas Butkus

Tauragės fotografų klubas, 2006


E-solution: Eruditas team